مینی فوتبال آقایان

زمان برگزاری: پنجشنبه 24 فروردین 1402 ساعت: 1:06
پایان ثبت‌نام:
00

روز

00

ساعت

00

دقیقه

00

ثانیه

1:06
 • بازدید - 2714

توضیحات

رده سنی از 1299/10/11 تا 1400/10/11
 • هیچ محدودیتی در تعداد ثبت نام مسابقات انفرادی و  تیمی وجود ندارد . ( تداخل زمان برگزاری برعهده شخص می باشد .(
 • شرکت کننده تابعه جمهوری اسلامی ایران باشد .
 • شرکت کننده در صحت کامل سلامتی باشد .
 • متولدین رده های سنی نونهال و نوجوان و جوان در رده سنی آزاد طبق نظر رشته برگزاری اجازه شرکت در مسابقه را دارند.
 • بهمراه داشتن بیمه ورزشی معتبر1401 الزامی  می باشد ( روز مسابقه چک می شود )
 • ارائه کارت ملی یا شناسنامه عکس دار یا دفتر چه بیمه برای رده های سنی خاص در روز مسابقه الزامی  است
 •  
 • آیدی کارت بازیکنان تیم روز قرعه کشی به سرپرست هرتیم تحویل داده خواهدشد.

 

کلیه مسابقات المپیاد (انفرادی ، تیمی ، خانوادگی) طبق زمان بندی زیر صورت می گیرد:

کلیه مسابقات در روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 شروع می شود

در روزهای پنجشنبه و جمعه مسابقات از ساعت 8 صبح اغاز خواهدشد

 

ثبت‌نام در رویداد

آیین‌نامه

بازیکنان، سرپرست و مربی نمی توانند همزمان عضو دو‌ تیم باشند. تمام افراد بالا 15 سال می تواند در این مسابقات شرکت کنند.داشتن رضایت نامه از والدین برای تمامی بازیکنان خانم و آقای زیر ۱۸ سال الزامی است و به هنگام شروع مسابقات برگه رضایت نامه باید به مسئول برگزاری مسابقات تحویل داده شود مینی فوتبال اقایان تعداد نفرات جداقل 8 حداکثر 12 بازیکن رده سنی 15 سال به بالا هر تیم متشکل از ۱۲ نفر شامل ۱۰ بازیکن، مربی و سرپرست خواهد بود. محدودیتی برای حضور بازیکنان باشگاهی رشته های فوتبال (فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی) در تیم های حاضر در مسابقات مینی فوتبال وجود ندارد مسابقات بصورت ۵ در مقابل ۵ بازیکن و با شرایط سنی بزرگسالان بالای ۱۵ سال می باشد. لیست اعلامی بازیکنان و کادر قابل تغییر نخواهد بود و تیم ها پس از ارسال اسامی نمی توانند نفرات اعلامی خود را کم یا اضافه نمایند و یا شماره پیراهن آنان را تغییر دهند. مسابقات در زمین چمن مصنوعی، یا طبیعی برگزار خواهد شد و بازیکنان باید تجهیزات مورد نیاز برای بازی شامل کتانی مخصوص زمین چمن مصنوعی یا طبیعی، جوراب ساق بلند، محافظ ساق به همراه داشته باشند همچنین دروازه بان می تواند از شلوار گرمکن استفاده نماید.

7.حضور تیم ها یک ساعت قبل از شروع مسابقه در ورزشگاه محل انجام مسابقات الزامی است و در صورت عدم حضور تیم در ساعت شروع مسابقه بازی سه بر صفر به سود حریف اعالم خواهد شد.

8. در صورت عدم حضور یا کناره گیری یک تیم از یک یا چند گروه در طول مسابقات، نتیجه بازیهای این تیم یا تیم ها سه بر صفر به سود تیم یا تیم های های مقابل در نظر گرفته می شود ولی تعداد گل ها در جدول رده بندی محاسبه نخواهد شد.

9. دریافت دو کارت زرد یا یک کارت قرمز، محرومیت بازیکن یا کادر تیم را از یک مسابقه پس از آن را به همراه خواهد داشت. دریافت کارت قرمز بدلیل رفتار غیر ورزشی براساس قوانین انضباطی انجمن مینی فوتبال محرومیت های شدیدتری را برای افراد خاطی در پی خواهد داشت.

10. قرار گرفتن تیم ها در جدول رده بندی مسابقات در مرحله گروهی بر اساس شرایط ذیل خواهد بود: میزان امتیازات کسب شده )برد 3 امتیاز، تساوی یک امتیاز و باخت بدون امتیاز( در صورت تساوی امتیازات بین دو تیم و برای تعیین تیم برتر در جدول رده بندی بازی رو در رو لحاظ خواهد شد و تیم پیروز در بازی رو در رو ، تیم برتر به حساب می آید. در صورت تساوی در بازی رو در رو و برابر بودن امتیازات به ترتیب آوراژ گل بهتر، 12 در صورت تساوی در آوراژ گل، گل زده بیشتر، در صورت تساوی در آوراژ گل و گل زده برابر تعداد گل خورده کمتر مورد محاسبه . تیم برتر در جدول رده بندی لحاظ می شود و در صورت تساوی در همه موارد اعالمی تعداد کارت قرمز کمتر و سپس تعداد کارت زرد کمتر مورد محاسبه قرار خواهد گرفت. در صورت برابر بودن تمام موارد، با قرعه تیم برتر مشخص خواهد شد.

در صورت تساوی امتیازات ما بین سه یا چهار تیم و برای تعیین رتبه تیم ها در جدول رده بندی ، به ترتیب آوراژ گل بهتر، در صورت تساوی در آوراژ گل، گل زده بیشتر، در صورت تساوی در آوراژ گل و گل زده برابر تعداد گل خورده کمتر مورد محاسبه و تیم برتر در جدول رده بندی لحاظ می شود و در صورت تساوی در همه موارد اعالمی تعداد کارت قرمز کمتر و سپس تعداد کارت زرد کمتر مورد محاسبه قرار خواهد گرفت. در صورت برابر بودن تمام موارد، با قرعه تیم برتر مشخص خواهد شد.

12. در مراحل حذفی تیمی که در وقت قانونی ) دردو نیمه 25 دقیقه ایی( یا در وقت اضافه )دو نیمه 5 دقیقه ایی( یا ضربات پنالتی )هر تیم 3 ضربه پنالتی( به برتری دست پیدا کند تیم پیروز مسابقه خواهد بود. )در صورت عدم حضور تیمی در بازیهای مراحل حذفی، تیم حاضر برنده دیدارمحسوب خواهد شد(.

13. چنانچه تیمی نسبت به بازیکن یا بازیکنان تیم حریف اعتراض داشته باشد می بایست ظرف حداکثر 2 ساعت پس از پایان آن مسابقه بصورت کتبی اعتراض خود را با ادله کافی به کمیته برگزاری مسابقات اعالم نماید. رای کمیته برگزاری مسابقات بر اساس قوانین انضباطی انجمن مینی فوتبال صادر خواهد شد و در کلیه اعتراضات اعالم شده این رای قطعی تلقی می شود.

18.محدودیتی در استفاده از بازیکنان دیگر محالت یا دیگر شهرها وجود ندارد.

19.نام سرپرست و همچنین مربی تیم میتواند در لیست 10 نفره بازیکنان نیز درج شود.

20.مشکلی برای ثبت نام یک نفر همزمان بعنوان سرپرست، مربی و بازیکن وجود ندارد.

جوایز

 • تیم های برتر اول و دوم و سوم مسابقات شامل جوایز زیر می باشند:

  تمامی نفرات ثبت شده در تیم شامل مدال، جایزه نقدی و حکم می شوند.

  تیم اول شامل هر نفر مبلغ 3,000,000 ریال

  تیم دوم شامل هر نفر مبلغ 2,500,000 ریال

  تیم سوم شامل هر نفر مبلغ 2,000,000 ریال

  کاپ اول و دوم و سوم به سه تیم برتر اهدا خواهد شد

محل برگزاری

مجموعه ورزشی مریم آباد

داوران

هیئت ورزش های  همگانی استان یزد

جناب آقای سیدعلی حسینی

زمان و مکان قرعه‌کشی

زمان: شنبه 26 فروردین 1402 ساعت: 16:00
مکان: بلوار شهید صدوقی(میدان باغ ملی به سمت میدان باهنر) بعد از پل نواب سالن آمفی تئاتر شهید آوینی

سایر رویدادها